Sklep internetowy z oświetleniem ogrodowym

#2016-09-08 03:43:44 

Rocky

Użytkownik

Posty: 68

Skąd: Kraków

Wiek: 28

Kto zna i poleci dobry i niedrogi sklep z oświetleniem ogrodowym? Będę wdzięczny bo od dłuższego czasu siedzę w tym temacie ale nic konkretnego nie wpadło mi w oko, pozdrawiam.
#2016-09-08 05:48:43 

Adria

Użytkownik

Posty: 12

Skąd: Opole

Wiek: 27

Na wiosnę zamawiałam komplet 6 jasnych lamp ogrodowych na gitmarket.pl i powiem ci ze jestem bardzo zadowolona bo nocą drzewa i krzewy wyglądają wprost zachwycająco. Aż się ma ochotę wyjść na dwór i chociaż chwilę posiedzieć ciesząc się tą magią. Polecam rozejrzeć się we wszystkim co mają dostepne bo można znaleźć prawdziwe perełki w dobrych cenach jak natynkowa oprawa sufitowa zakupioną przeze mnie o połowę taniej niż w ofercie konkurencyjnych sklepów. Pozdrawiam.
#2016-09-08 07:38:07 

użyszkodnik

Użytkownik

Posty: 82

Skąd: Warszawa

Wiek: 46

Również poelcam bo ten sklep słynie z rzetelności, uczciwości i bardzo szybkich wysyłek. Kupiłem u nich naprawdę masę rzeczy jak np wydajny wentylator kanałowy bo nawet takie rzeczy mają w swojej ofercie. Ale hitem cenowym były i tak niedrogie światła wyładowcze dałem za nie chyba połowę standardowej ceny z innych sklepów.
#2016-09-08 10:00:32 

Tremendo

Użytkownik

Posty: 25

Skąd: Bielsko-Biała

Wiek: 24

Podpisuję się pod tym waszymi opiniami bo choć miałem tylko raz styczność z tym sklepem podczas zamawiania oprawy awaryjnej led to pozytywne wrażenie pozostało na zawsze. Przede wszystkim konkurencyjna cena i bardzo dobra, wzorowa jakość. Jeśli bede cos zmienail w mieszkaniu to na pewno zaczne szukac u nich :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015