auto opcje sprzedaży

#2016-09-15 00:29:47 

Kosodrzewina

Użytkownik

Posty: 65

Skąd: Bydgoszcz

Wiek: 29

hej, mam pytanie dot. sprzedaży auta. jakie opcje są obecnie korzystne? Czy bez problemu można skorzystać z oferty autokomisu? Myślałam też o skupie, ale czy to się opłaca? I ktoś mi to załatwi od ręki czy to trwa takie zalatwianie?
#2016-09-15 00:50:53 

użyszkodnik

Użytkownik

Posty: 82

Skąd: Warszawa

Wiek: 46

Jakbyś chciała fajnie i bez problemu sprzedać auto, to polecam Superautomarket, mają swoją siedzibę we Wrocławiu na przykład, ale w Krakowie też są. Właśnie w ich autokomisie krakowskim udało mi się sprzedać bmw 5 w bardzo dobrej jak dla mnie cenie. w ogóle to widać, że się rozwijają, bo mają oddziały w całej Polsce i faktycznie zależy im na tym, żeby klient też zyskał na sprzedaży. prowadzą też skup aut, więc jakbyś nie miała innej opcji albo sprzedaż nie szła, to jak dla mnie najlepsza opcja.
#2016-09-15 02:46:59 

Birma

Użytkownik

Posty: 65

Skąd: Wałbrzych

Wiek: 36

najlepiej, jak w komisie mają rzeczoznawcę, który obejrzy auto i je wyceni. Warto korzystać z takiej pomocy, po to są ci ludzie. Z fachowce się dogadasz a on ci powie co ewentualne z autem jest nie tak. I zagwarantuje, że je sprzeda w jak najlepszej, rynkowej cenie. Bo trzeba pamiętać, że to też zależy on ceny rynkowej, a nie widzimisie rzeczoznawcy. Zawsze to jest tak, że każdy chce jakoś na tym zarobić, ale i okazyjnie sprzedać. Na szczęście w autokomisie da się to pogodzić.
#2016-09-15 05:12:03 

Adria

Użytkownik

Posty: 12

Skąd: Opole

Wiek: 27

sprzedaż auta nie idzie co? też się z tym męczyłam. opis full wypad, autko moje bmw kochane w doskonałym stanie, niemal kolekcjonerskim. I co? I nic. Nikt się nie odzywał z żadnym konkretem, tylko milion pytań. a jak już ogladali, to zawsze oddzwonimy i nie dzwonili. to się zdenerwowałam i poszłam do komisu. niecałe dwa tygodnie auto poszło i jeszcze dostałam za to całkiem niezłe pieniądze.
#2016-09-15 08:10:28 

Rocky

Użytkownik

Posty: 68

Skąd: Kraków

Wiek: 28

no to wiadomo możesz sama wystawić, ale to może trochę potrwać. z autokomisie biorą i sprzedają za ciebie za odpowiednią stawkę. w skupie za to oddajesz im, spisujesz umowę i dostajesz gotówkę do ręki.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015