Modne ubrania

#2016-09-16 05:48:46 

Kasia

Użytkownik

Posty: 48

Skąd: Wrocław

Wiek: 24

Hejka Wam! Szukam jakiegoś dobrego sklepu z ubraniami. Takimi naprawdę dobrej jaklości i żeby to były oryginalne ubrania. Bo teraz najczęściej sklepy działają w trybie kopiuj i wklej. A więc wszystko na jedno kopyto. Szukam oryginalnego sklepu który faktycznie mnie zachwyci oryginalnością i fajnymi kreacjami. Mogę liczyć na Waszą pomoc w odnalezieniu tego typu sklepu?
#2016-09-16 08:09:10 

blondi

Użytkownik

Posty: 13

Skąd: Sopot

Wiek: 33

Ja polecam sklep 303 Avenue w Starym Browarze bo to naprawdę jeden z lepszych sklepów tego typu z ubraniami jaki powstał jak dla mnie. Można tam załapać się na super okazje i przepiękne ubrania różnego typu ;) jak jesteś zainteresowana to napisz do nich, ale wcześniej przejrzyj ich ofertę ;)
#2016-09-16 08:41:54 

Riksza

Użytkownik

Posty: 67

Skąd: Ińsko

Wiek: 28

JA uwielbiam modny styl boho, bo jak dla mnie to właśnie jest taki powiew świeżości i coś nowego jeśli chodzi o modę, ubrania itp. ;) Jak chcesz to zostawiłam odnośnik, możesz przejrzeć sobie tam ich ubrania ;)
#2016-09-16 08:53:13 

Kosodrzewina

Użytkownik

Posty: 65

Skąd: Bydgoszcz

Wiek: 29

No ja też wybitnie lubię tego typu ubrania! Ogólnie ten sklep jest jak najbardziej dla mnie interesujący.. ;) szkoda, że tak mało osób wie o tym, że na internecie są tego typu sklepy.. dużo osób przepłaca w takich popularnych sklepach!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015