Wymiana wszystkich drzwi w domku jednorodzinnym.

#2016-09-21 05:17:52 

Birma

Użytkownik

Posty: 65

Skąd: Wałbrzych

Wiek: 36

Hejka wszystkim. Jestem ciekawa waszej opinii, szukam dobrej firmy z okolic wielkopolski która dostarcza dobre włoskie drzwi. Ostatnio oglądałam w internecie różne wzory i nie ukrywam że akurat te robią na mnie największe wrażenie ;) Jeżeli znacie kogoś kto tym handluje to proszę o namiary.
#2016-09-21 06:34:33 

KingLeon

Użytkownik

Posty: 34

Skąd: Piła

Wiek: 43

Też szukałem takiej firmy jakiś czas temu tylko że akurat mnie interesowały takie drzwi ale ze szkła. Udało mi się trafić do fajnej firmy więc podzielę się z tobą tą informacja :D Wysłałem na pw link do strony a tam już znajdziesz wszystko ;)
#2016-09-21 07:06:45 

Balios

Użytkownik

Posty: 24

Skąd: Zawiercie

Wiek: 19

Szkoda że akurat interesuje cię ktoś z tych okolic bo mam namiary na jednego fajnego sprzedawcę ale to w okolicach stolicy. Tam robią takie rzeczy że nie masz pojęcia i mimo wszystko mają naprawdę rozsądne ceny ;) Wyślę namiary tak żebyś mogła sobie zobaczyć.
#2016-09-21 07:59:25 

Klara

Użytkownik

Posty: 55

Skąd: Radom

Wiek: 32

Polecam odwiedzić stronę drzwiwloskie.pl/drzwi-drewniane/ i tam zobaczyć. Trafiłam na ich stronę całkiem przez przypadek i okazało się że nie mogłam potem znaleźć nic lepszego :D Firma bardzo fajna i pomocna, dowiedziałam się wielu ciekawych rzeczy przez telefon ;)
#2016-09-21 08:40:15 

Tremendo

Użytkownik

Posty: 25

Skąd: Bielsko-Biała

Wiek: 24

Miałem właśnie pisać że zamawiałem u nich na stronie drzwi na zewnątrz. Jeżeli komuś pomoże to tu jest link do strony drzwiwloskie.pl/drzwi-zewnetrzne-wejsciowe/ i tam może zobaczyć całą ofertę. Nie mam nic do zarzucenia i podzielam opinie internautów na temat firmy ;)
#2016-09-21 09:04:27 

Birma

Użytkownik

Posty: 65

Skąd: Wałbrzych

Wiek: 36

Też znalazłam kilka ciekawych stron ale jest tak jak mówicie. Niestety zakochałam się w jednym wzorze z tej strony i teraz szukam wszystkiego na wzór :P Dzięki za pomoc i mam nadzieję że się zaraz nie okaże że na te co mi się podobają będę musiała czekać pół roku xd
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015