Profesjonalne oprogramowanie dla magazynów

#2016-09-27 01:52:07 

Rocky

Użytkownik

Posty: 68

Skąd: Kraków

Wiek: 28

Cześć wszystkim! Znacie jakieś profesjonalnie oprogramowanie magazynowe, które ułatwi katalogowanie wszystkiego, odnajdywanie towaru na hali i później jego wydawanie czy aktualizowanie stanów? To z czego obecnie korzystam pamięta dawne lata i powoli przestaje się sprawdzać przez poważne zapchanie danymi.
#2016-09-27 04:16:35 

spiro_spero

Użytkownik

Posty: 41

Skąd: Poznań

Wiek: 39

Ja mogę Ci polecić skorzystanie z wydajnego systemu magazynowego WMS od Think. U mnie coś takiego działa i bardzo jesteśmy zadowoleni. Powiem Ci, że samo oprogramowanie to za mało, potrzebna jest zmiana częściowo całego systemu IT bo jak masz bardzo stary sprzęt to po prostu on może nie podołać.
#2016-09-27 05:32:01 

Birma

Użytkownik

Posty: 65

Skąd: Wałbrzych

Wiek: 36

Dokładnie, możesz oprzeć działanie swojej firmy na systemach zarządzających powierzchnią magazynową WMS Think i wtedy na pewno prowadzenie takiego magazynu stanie się o wiele bardziej wygodne. U nas firma właśnie aktualnie wprowadza takie rozwiązania. Powiem Ci, że naprawdę wypytują o wszystko, robią wywiad i dopasowują oprogramowanie do indywidualnych potrzeb.
#2016-09-27 08:20:22 

Rocky

Użytkownik

Posty: 68

Skąd: Kraków

Wiek: 28

Fajnie, bardzo dziękuję za te informacje, były niesłychanie przydatne. Niedługo na pewno się z nimi skontaktuję w mojej sprawie ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015