Problemy rodzinne – trójkąty małżeńskie

#2016-09-29 01:55:21 

Riksza

Użytkownik

Posty: 67

Skąd: Ińsko

Wiek: 28

Cześć wszystkim. Od kilku lat jestem w związku małżeńskim. Jakiś czas temu wydarzyło się coś co mnie zaniepokoiło. Mianowicie wiadomość sms od mojego męża, gdzie wyjaśnił, że dziś nie da rady, może jutro, ale to też musi sprawdzić czy warunki są dobre. Dość intrygująca wiadomość. Postanowiłam poobserwować i rzeczywiście dziwnie się zachowywał. Częściej wychodzi. Uśmiecha się, nawet w seksie głowa go boli, albo jest zmęczony po pracy. Dość dziwne jak dla mnie, kiedyś było inaczej między nami. Jak można sprawdzić czy nie ma kogoś?
#2016-09-29 04:07:15 

KingLeon

Użytkownik

Posty: 34

Skąd: Piła

Wiek: 43

Witaj. Taka wiadomość niekoniecznie musi świadczyć o zdradzie. Uważam, że możesz sprawdzić jego intencje korzystając z agencji detektywistycznej CD Fox z Zielonej Góry. Wielu ich już polecało, więc sądzę, że i ty powinnaś odezwać się i porozmawiać z kimś profesjonalnym.
#2016-09-29 04:53:58 

Kosodrzewina

Użytkownik

Posty: 65

Skąd: Bydgoszcz

Wiek: 29

Witajcie. Uważam, że nie ma co się spieszyć z decyzjami tylko jak najwięcej poobserwować i nie być ślepym na sygnały. Myślę, ze samemu tez można wiele odkryć. Pod warunkiem, że się nie ujawnisz ze swoimi podejrzeniami. Życzę powodzenia
#2016-09-29 07:39:03 

Balios

Użytkownik

Posty: 24

Skąd: Zawiercie

Wiek: 19

Hej. Kobiety są zbyt emocjonalne, żeby się nie ujawniać z takimi szczegółami. Ja bym polecił jakiegoś prywatnego szpiega z Wrocławia, żeby pomógł odkryć tą prawdę. Ja nie umiałbym żyć w niewiedzy i się oszukiwać. Wolałbym poznać nawet najgorszą prawdę. Byle by była to prawda. Pozdro.
#2016-09-29 08:59:17 

Mania

Użytkownik

Posty: 45

Skąd: Ustka

Wiek: 24

Witaj. Ja też szpiegowałam mojego partnera po tym, jak znalazłam w jego szafie dziwne erotyczne ubrania. Wtedy pomógł mi specjalista z Lubina z agencji detektywistycznej. W sumie żyłam w niewiedzy. Mój facet okazał się biseksualny. Tragedia.
#2016-09-29 10:36:08 

Tremendo

Użytkownik

Posty: 25

Skąd: Bielsko-Biała

Wiek: 24

Hej. Zawsze lepiej sprawdzić niż żyć w nieświadomości.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015