Czy warto w tym miejscu regenerować tylną belkę?

#2016-10-21 04:38:15 

Lea

Użytkownik

Posty: 23

Skąd: Nowy Sącz

Wiek: 26

heja :)Ostatnio jeden kolega mi polecał bardzo Serwis Aut Francuskich który jest dostępny na stronie serwisautfrancuskich.pl i mówił, że jak w moim aucie się zaczną problemy z tą belką, to mam tam uderzać i mi pomogą. Nie żebym mu nie ufała, ale czy to prawda? Czy ktoś miał okazję z ich usług korzystać?
#2016-10-21 06:52:43 

KingLeon

Użytkownik

Posty: 34

Skąd: Piła

Wiek: 43

Tak ja miałem okazję i polecam. Zrobili mi tak dobrze tę belkę, że jestem naprawdę mega zadowolony. I super, bo mam nadzieję, że teraz już przez jakiś dłuższy czas nie będę musiał się z tym męczyć i tam zaglądać. No a jednak ta belka to jest coś, o co w tych samochodach trzeba stale dbać
#2016-10-21 09:38:04 

Balios

Użytkownik

Posty: 24

Skąd: Zawiercie

Wiek: 19

Ja też mogę polecić. Jeśli kogoś interesuje tylna belka Wrocław ma właściwie tylko to jedno miejsce, w którym ją można skutecznie naprawić. No i można mieć właściwie pewność, że wszystko pójdzie po naszej myśli i to auto już przez długi czas nie będzie wymagało żadnej naprawy i poprawki
#2016-10-21 09:56:24 

Lea

Użytkownik

Posty: 23

Skąd: Nowy Sącz

Wiek: 26

No to jednak teraz mam wyrzuty sumienia, że nie zaufałam koledze. Trzeba było mu wierzyć i od razu się tam udać. No ale dzięki Wam się w sumie przekonałam, że jednak warto tam jechać i zostawić auto pod opiekę :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015