Którą firmę leasingową polecacie?

#2016-10-25 03:04:00 

Klara

Użytkownik

Posty: 55

Skąd: Radom

Wiek: 32

Cześć. Przede mną niełatwa decyzja mianowicie muszę wybrać jakąś firmę leasingową. Moja firma wciąż się rozwija a niezbędne są nam auta. Rozważałam wiele opcji, ale chyba leasing jest najkorzystniejszą dla nas wszystkich. Czy moglibyście polecić jakąś konkretną firmę, która byłby godna uwagi. PS spotkałam się już z wieloma firmami, których oferty były mocno podejrzane. Chciałabym tego za wszelką cenę uniknąć. Pa
#2016-10-25 03:25:33 

Kasia

Użytkownik

Posty: 48

Skąd: Wrocław

Wiek: 24

Witam. Moim zdaniem powinnaś pójść do jakiegoś dobrego doradcy i niech on sam ci dobierze ofertę poszczególnej firmy. Myślę, że taki niezależny doradca będzie potrafił najlepiej odpowiedzieć na twoje zgłoszenie i ustosunkować się do twoich wymagań. Pozdrawiam
#2016-10-25 04:31:54 

Xerxes

Użytkownik

Posty: 25

Skąd: Gdańsk

Wiek: 22

Dzień dobry wszystkim. Ja przyznam szczerze, że gdybym nie uwzględnił kiedyś oferty na leasing auta to pewnie do dziś moja firma by się nie wybiła. Trzeba spojrzeć prawdzie prosto w oczy i stwierdzić, że oferty leasingowe są często najlepszą alternatywą dla firm, które muszą poszukać oszczędności, ale i rozwiązań.
#2016-10-25 06:15:01 

Lea

Użytkownik

Posty: 23

Skąd: Nowy Sącz

Wiek: 26

Cześć. Jeśli chodzi o moje prywatne odczucia itp. To mogłabym polecić firmę, którą znajdziecie pod linkiem s://leasing24.pl/. Mają bardzo ciekawe oferty leasingowe, jak i pożyczkowe. Bardzo fachowo podchodzą do każdego zgłoszenia. Same warunki są bardzo przejrzyste. Polecam sobie to sprawdzić. Pozdrowienia dla was.
#2016-10-25 08:17:22 

dobiafRoono

Użytkownik

Posty: 64

Skąd: Lublin

Wiek: 20

Witam. Postanowiłem dołączyć się do tematu. Muszę przyznać, że zgodze się z poprzedniczką. W tej firmie mają wiele do zaoferowania. Mój szwagier brał od nich pożyczkę dla rolnika. Wszystko było na czas. Warunki były ok. i jeszcze obsługa super.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015