Co sprawdza się lepiej – bramki, czy ochrona?

#2016-10-31 04:58:38 

Riksza

Użytkownik

Posty: 67

Skąd: Ińsko

Wiek: 28

Co lepiej sprawdz się w dużym sklepie, bramki antykradzieżowe, czy może ochrona. W ostatnim czasie doszło u mnie do kilku kradzieży produktów, które nie są duże, ale są za to dość wartościowe. Na takie straty pozwolić sobie nie mogę, więc chciałam sie jakość zabezpieczyć.
#2016-10-31 05:57:11 

dobiafRoono

Użytkownik

Posty: 64

Skąd: Lublin

Wiek: 20

Najlepszą metodą jest połączenie obu tych sposobów, chociaż zdaje sobie sprawę, że to może być za drogie rozwiązanie. Sama ochrona według mnie to raczej działanie odpowiednie dla malutkiego sklepu, gdzie nie ma dużego przepływu ludzi. Zostają więc bramki...
#2016-10-31 08:29:37 

użyszkodnik

Użytkownik

Posty: 82

Skąd: Warszawa

Wiek: 46

Zgadzam się z tym co napisałeś. Bramki są najbradziej skuteczne, chociaż wraz z nimi trzeba też wdrożyć system znakowania produktów, ale to nic trudnego. Najtańsze systemy antykradzieżowe kupisz tutaj sklepikaria.pl/115-bramki-antykradziezowe, czyli w sklepie dla profesjonalistów.
#2016-10-31 09:25:46 

Kosodrzewina

Użytkownik

Posty: 65

Skąd: Bydgoszcz

Wiek: 29

Też się zgodzę z kolegą, że i bramki są skuteczne i to dobry sklep na tego rodzaju zakupy. Poza tym trzeba zawsze oglądać wózki sklepowe, czy znajdują się w nich wszystkie zakupy, jkakie klient robi. Monitoring też jest bardzo dobry, żeby ustrzec się kradzieży.
#2016-10-31 11:19:40 

użyszkodnik

Użytkownik

Posty: 82

Skąd: Warszawa

Wiek: 46

Jak ustawiłem bramki sklepowe to ilosc kradziezy momentalnie spadła. Ludzie zaczęli z respektem podchodzić do zakupów.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015