Zalany smartfon, co dalej?

#2016-10-31 04:52:03 

Riksza

Użytkownik

Posty: 67

Skąd: Ińsko

Wiek: 28

Cześć. Pewnie niejednej z was zdarzyło się utopić smartfona w wannie. Co zrobić w takiej sytuacji? Da się naprawić taki telefon albo przynajmniej odzyskać zapisane na nim filmiki i zdjęcia? Niestety mój telefon jest już po gwarancji, a zresztą gwarancja chyba nie obejmuje utopionego sprzętu, mam racje?
#2016-10-31 06:11:51 

dobiafRoono

Użytkownik

Posty: 64

Skąd: Lublin

Wiek: 20

Tak, jak utopisz komórke to serwis ci jej nie naprawi, tak samo jak wylejesz kawe na laptopa, też wtedy trzeba płacić za naprawe.
#2016-10-31 08:19:14 

Kosodrzewina

Użytkownik

Posty: 65

Skąd: Bydgoszcz

Wiek: 29

Zdjęcia i filmiki odzyskasz bez problemu. Są firmy, które się specjalizują w odtworzeniu zdjęć i filmów z tabletów, smartfonów i innych sprzętów elektronicznych, tylko wiadomo, że nic nie jest za darmo. Jak te materiały nie są dla Ciebie ważne to na pewno warto spróbować. Przynajmniej takie jest moje zdanie.
#2016-10-31 09:03:25 

Riksza

Użytkownik

Posty: 67

Skąd: Ińsko

Wiek: 28

a nie wiesz, kto konkretnie sie takim czyms zajmuje, bo nawet nie wiem czego szukac.
#2016-10-31 09:16:47 

dobiafRoono

Użytkownik

Posty: 64

Skąd: Lublin

Wiek: 20

Zapoznaj się z ofertą firmy datadetect.pl oni są ekspertem w odzyskiwaniu cyfrowych danych, potrafią odczytać informacje nawet z mocno uszkodzonych urządzeń, z dysków twardych i z kart pamięci.
#2016-10-31 11:00:28 

Riksza

Użytkownik

Posty: 67

Skąd: Ińsko

Wiek: 28

Ok, dzieki za namiary.
#2016-10-31 13:30:21 

Rocky

Użytkownik

Posty: 68

Skąd: Kraków

Wiek: 28

Nie wiem czy wiesz i czy już to sprawdzałaś, ale jak utopiłaś telefon to mogłaś nie tylko stracić dane z pamięci, ale i numery telefonów zapisanych na karcie SIM. Jeśli stało się to drugie, to zajrzyj sobie pod ten adres datadetect.pl/odzyskiwanie-danych/z-karty-sim, tam masz informacje o odzyskiwaniu danych z kart SIM. Od razu możesz też zajrzeć sobie na tę strone datadetect.pl/odzyskiwanie-danych/z-karty-pamieci. Tam też pisza o odzyskiwaniu danych, tylko że z kart pamięci. Jak miałaś taką w telefonie to też mogła się uszkodzić.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015