Taniec towarzyski z żoną?

#2016-11-02 02:10:04 

użyszkodnik

Użytkownik

Cześć. Żona mnie namawia do tego, żebyśmy się razem zapisali na taniec towarzyski. Już nawet znalazła dla nas szkołę, do której chce chodzić, a chodzi jej o tą ze strony http://www.risingstars.com.pl/ i ja nie wiem co mam o tym myśleć. Jej gadanie o tym, że chce spędzać razem aktywnie czas jakoś mnie nie przekonuje, równie dobrze możemy iść razem pobiegać
#2016-11-02 05:04:15 

Klara

Użytkownik

Ech, ci faceci tacy jacyś marudni w tych czasach są. Żona się wykazuje inicjatywą i chce coś fajnego porobić, to może po prostu powinieneś się zgodzić i tyle. Na pewno będzie fajnie, jak będziecie mogli czas razem spędzić poza domem na takich aktywność. Nie tylko to dobrze na wasze zdrowie wpłynie, ale też na wasz związek, bo jakiegoś takiego dystansu do siebie nabierzecie i taka aktywność jeszcze was do siebie bardziej zbliży
#2016-11-02 06:35:03 

blondi

Użytkownik

Ech, a jak nie chcesz to może na stronie risingstars.com.pl/oferta/breakdance się na breakdance zapisz. Jeśli to Ci się wyda wystarczająco męskie to daj żonie potańczyć sobie towarzysko, a Ty sobie tam świruj na podłodze
#2016-11-02 09:34:09 

użyszkodnik

Użytkownik

Wy kobiety, ojojoj. W sumie to nie mam wyjścia i może rzeczywiście pójdę na taniec z małżonką. Zrobię jej przyjemność, a i może moja figura się przez to poprawi.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015