Czy ktoś kupował coś od tej firmy?

#2016-11-02 03:12:40 

Rocky

Użytkownik

Posty: 68

Skąd: Kraków

Wiek: 28

Chcę kupić piec do centralnego ogrzewania, a właściwie wymienić, i polecono mi firmę Galmet. Czy ktoś ma jakieś doświadczenie z produktami tej firmy?
#2016-11-02 03:38:53 

Birma

Użytkownik

Posty: 65

Skąd: Wałbrzych

Wiek: 36

Ja mam i bardzo polecam, to rzetelna firma i jej wielką zaletą jest fakt, że od początku do końca robią wszystko sami, tzn. sprzedają produkowane przez siebie urządzenia, montują je i serwisują, to pozwala uniknąć wielu problemów. My zdecydowaliśmy się na pompę ciepła powietrze woda ale polecam sprawdzić tutaj te i inne ich produkty, bo jestem pewna, że są tak samo dobre
#2016-11-02 04:06:17 

Rocky

Użytkownik

Posty: 68

Skąd: Kraków

Wiek: 28

Ok, dzięki za wyczerpującą opinię, może ktoś jeszcze ma jakieś doświadczenia z tą firmą?
#2016-11-02 04:40:32 

spiro_spero

Użytkownik

Posty: 41

Skąd: Poznań

Wiek: 39

Ja nie, ale jak to przeczytałem to aż sobie sprawdziłem ich stronę, bo akurat sam szukam ogrzewacza wody i widzę, że mają bardzo ciekawą ofertę, warto przyjrzeć jej się bliżej. Ja też za wielką zaletę uważam to co napisała koleżanka, że wszystko robią sami. Dzięki temu są bardziej wiarygodni, przynajmniej według mnie, bo m.in. wiedzą co sprzedają, no nie?
#2016-11-02 05:11:32 

kruszony

Użytkownik

Posty: 23

Skąd: Gdynia

Wiek: 30

Ja też zdecydowanie polecam tę firmę, co prawda jeszcze nie kupowałem nic u nich (jeszcze), ale szczegółowo zapoznałem się z ofertą próżniowych kolektorów słonecznych, bo chcę takie u siebie zamontować i mogę powiedzieć, że cena jest bardzo konkurencyjna i z tego co się zorientowałem to dotyczy to też innych produktów. Zobacz sobie sam jakie ceny mają inne firmy takich samych produktów, a pewnie przekonasz się, że oni mają produkty bardzo dobre, a jednocześnie ogromnie korzystne pod względem cenowym. Dla mnie to super oferta
#2016-11-02 08:00:29 

spiro_spero

Użytkownik

Posty: 41

Skąd: Poznań

Wiek: 39

No i super, jak dla mnie, ale też chyba każdego, jest to, że zapewniają montaż i serwis, czyli jak już się kupuje to nie trzeba szukać innych firm, bardzo wygodne i pewnie też spora oszczędność
#2016-11-02 09:35:18 

Birma

Użytkownik

Posty: 65

Skąd: Wałbrzych

Wiek: 36

Tak, zdecydowanie, to jest bardzo duża zaleta i uważam, że inne firmy, które takiej oferty nie mają, są w ogóle niewarte uwagi bo to jest duży kłopot i w ogole potem może być masa problemów. Ja więc polecam tą firmę :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015