Który portal z ofertami pracy polecacie?

#2016-11-04 01:11:37 

little_princes

Użytkownik

Posty: 38

Skąd: Katowice

Wiek: 35

Cześć wszystkim! W wielkim skrócie – tydzień temu straciłam pracę, musiałam się zresetować i przemyśleć swoją sytuację, naładować akumulatory, a teraz przyszedł czas żeby w końcu zaczac działać i poszukać czegoś nowego. Mam kilka pytań, np ile zajmie mi znalezienie jakiegoś zajęcia i gdzie szukać ofert żeby mieć pewność że ktoś się odezwie?
#2016-11-04 02:55:21 

użyszkodnik

Użytkownik

Posty: 82

Skąd: Warszawa

Wiek: 46

Zależy w jakim zawodzie będziesz tej pracy szukać. Czasem znalezienie pracy zajmuje tydzień a czasem miesiąc, różnie to bywa. Z doświadczenia mogę Ci powiedzieć że dużo ciekawych ofert pracy znajdziesz na pracatobie.pl. Przefiltruj tam tylko oferty z twojego miasta i działaj :).
#2016-11-04 05:09:26 

Balios

Użytkownik

Posty: 24

Skąd: Zawiercie

Wiek: 19

Od razu po studiach szukałem zatrudnienia przez portal z ofertami pracy w dolnośląskim i udało mi się bardzo szybko bo w niespełna 2 tygodnie znaleźć coś fajnego, zgodnego z moim wykształceniem. Dla mnie to coś wspaniałego bo robię to co lubię, dostaję za to niezłe pieniadze a do tego mam perspektywy realnego rozwoju. Pozdrawiam.
#2016-11-04 05:58:46 

little_princes

Użytkownik

Posty: 38

Skąd: Katowice

Wiek: 35

Też marzy mi się taka praca, no ale sama się nie znajdzie. Dzięki za namiary na ten portal zaraz robie sobie herbate i zaczynam poszukiwania. Trzymajcie za mnie mocno kciuki!
#2016-11-04 08:43:31 

Balios

Użytkownik

Posty: 24

Skąd: Zawiercie

Wiek: 19

Na pewno bedzie dobrze :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015