Czy ktoś z was robił pedicure u kosmetyczki?

#2016-11-08 04:34:39 

Kasia

Użytkownik

Posty: 48

Skąd: Wrocław

Wiek: 24

Ja jakoś do tej pory nie miałam okazji ale słyszałam, że to ponoć daje to takie świetne efekty. Czy serio warto się na coś takiego decydować? Cena chyba nie jest najniższa…
#2016-11-08 05:43:42 

Lea

Użytkownik

Posty: 23

Skąd: Nowy Sącz

Wiek: 26

To zależy od salonu, ceny są bardzo różne
#2016-11-08 07:11:32 

Mania

Użytkownik

Posty: 45

Skąd: Ustka

Wiek: 24

chodzę często na pedicure więc mogę ci powiedzieć jak to jest. Ceny faktycznie bardzo różne, ja akurat robię tutaj: lenis.pl/pedicure/ (F13) i moim zdaniem cena jest bardzo dobra, zwłaszcza jak na Poznań i jak na jakość usług. Też nie byłam przekonana czy w ogole warto decydować się na wykonanie takiego zabiegu aż kiedyś namówiła mnie koleżanka i powiem ci że naprawdę żałuję że tak późno się na to zdecydowałam. Nieraz zdarzało mi się chodzić z paznokciami u stóp powiedzmy nie do końca perfekcyjnie pomalowanymi, teraz jest to dla mnie nie do pomyślenia, poza tym w salonie tak wygładzają skórę że samemu nie uzyska się takich efektów choćby tarło się pumeksem stopy przez całą noc. Więc jak najbardziej warto i zachęcam cię do tego.
#2016-11-08 07:46:43 

Kasia

Użytkownik

Posty: 48

Skąd: Wrocław

Wiek: 24

Ale jaką mam pewność, że w tym salonie co wybiorę będą robić tak samo fajnie pedicure jak tam gdzie ty poszłaś?
#2016-11-08 07:56:20 

Mania

Użytkownik

Posty: 45

Skąd: Ustka

Wiek: 24

Nie masz, a mogą naprawdę spartolić więc jak tylko masz możliwość to polecam wybrać się tam, jak mieszkasz na drugim końcu Polski to musisz poszukać równie dobrego salonu, choć nie wiem czy to będzie łatwe :) Pozdrawiam
#2016-11-08 09:28:20 

Kosodrzewina

Użytkownik

Posty: 65

Skąd: Bydgoszcz

Wiek: 29

Zgodzę się z koleżanką wyżej co do tego, że samodzielnie nie da się osiągnąć takich efektów. Ja mam sporo problemów ze stopami więc staram się bardzo o nie dbać, używam do ich pielęgnacji różnych akcesoriów i kosmetyków dobrych firm, ale i tak nie umiem tego wszystkiego zrobić tak dobrze jak kosmetyczka, za każdym razem jak robię pedicure w salonie, dziwię się jak gładkie mogą być moje stopy. No i paznokci też nie umiem sobie tak ładnie pomalować ani wyciąć skórek :( więc polecam iść do salonu, byle dobrego, jak pisała osoba wyżej
#2016-11-08 11:24:34 

Kasia

Użytkownik

Posty: 48

Skąd: Wrocław

Wiek: 24

Ok, dzięki wielkie za rzeczowe wypowiedzi :) Pozdrawiam
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015