Jakie agencje detektywistyczne polecacie w Warszawie?

#2016-12-19 07:35:01 

Riksza

Użytkownik

Posty: 67

Skąd: Ińsko

Wiek: 28

Hejka! Potrzebny mi detektyw w Stolycy, ale rzecz w tym, że nie znalazłam żadnej interesującej oferty. Nie wiem, mże słabo szukałam, ale w Internetach, tym bardziej w takich sprawach, to ja mało kumata jeste. Podsuniecie mi coś proszę:)
#2016-12-19 09:08:40 

dobiafRoono

Użytkownik

Posty: 64

Skąd: Lublin

Wiek: 20

Naprawdę nic nie znalazłaś? Przecież wystarczy tylko hasłowo wpisać w gogle, by zaczęły różne yniki wyskakiwać. Ja sam mam kilka wyników od razu.
#2016-12-19 09:50:35 

Riksza

Użytkownik

Posty: 67

Skąd: Ińsko

Wiek: 28

ja wiem, ale skąd ja mam wiedzieć, które z tych biur jest rzeczywiście skuteczne? Albo też ile mnie wyniesie ich obsługa? Wiesz, takie rzeczy najlepiej wypytywać innych, którzy już mają podobne doświadczenia, prawda? :)
#2016-12-19 11:25:00 

dobiafRoono

Użytkownik

Posty: 64

Skąd: Lublin

Wiek: 20

W sumie i racja, słuszna uwaga…
#2016-12-19 13:40:55 

Rocky

Użytkownik

Posty: 68

Skąd: Kraków

Wiek: 28

Skoro ptaszki już sobie poćwierkaliście, to zapewne wrócimy do tematu, jakim są agencje detektywistyczne. Korzystałem z usług co najmniej kilku agencji i zdecydowanie polecam ci, byś weszła na te stronę: http://www.detektywipl.pl/. To są pełni profesjonaliści, którzy znają się na dyskretnym badaniu spraw. Ja sam miałem jedną delikatną robotę tutaj do zrobienia (miaowicie musiałem wyśledzić, gdzie znajduje się mój dłużnik, bo nagle zniknął) i bez problemu to załatwili.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015