Jak sprawnie i szybko się spakować i przeprowadzić?

#2017-01-24 01:14:49 

Xerxes

Użytkownik

Posty: 25

Skąd: Gdańsk

Wiek: 22

Cześć wam. Planuje przeprowadzkę, zaklepałem już wolny weekend w pracy ale obawiam się że to troche za krótko bo rzeczy mam mega dużo do tego dochodzi perkusja którą trzeba sie odpowiednio zaopiekować. Macie sposoby na szybkie spakowanie się ale w taki sposób żeby wszystko było zabezpieczone i łatwe do odnalezienia na miejscu? Jaki samochód wynająć furgon czy ciężarówkę? Z góry dzięki.
#2017-01-24 02:09:16 

Kasia

Użytkownik

Posty: 48

Skąd: Wrocław

Wiek: 24

Przelicz sobie czy na pewno ci sie oplaca brac wolne. Ja mam dwoje dzieci i pracuje na prowizji wiec kilka dni nieobecności w pracy troche mnie kosztuje. Wzielam sobie firme oferujaca kompleksową przeprowadzkę wraz z pakowaniem http://taxibagazowka.com/przeprowadzki/prywatne-domow-i-mieszkan/ . Polecam bo poszło im szybko i sprawnie, koszt prawie żaden a sama bym lepiej tego nie zorganizowała.
#2017-01-24 04:28:36 

Balios

Użytkownik

Posty: 24

Skąd: Zawiercie

Wiek: 19

Jest to jakieś rozwiązanie. Zawsze przeprowadzałem się sam, brałem ewentualnie jakiegoś kolege z pracy do pomocy. Było ciężko ale dawalismy rade z tym że jak podlicze sobie koszt wynajmu samochodu, wódke i parapetówke dla kumpli to chyba bardziej by sie oplacalo wziac profesjonalna firme i miec swiety spokoj...
#2017-01-24 05:23:48 

KingLeon

Użytkownik

Posty: 34

Skąd: Piła

Wiek: 43

Kolega widze bardzo towarzyski :P. Znam te firme i korzystałem z ich usług jakiś czas temu z czego jestem bardzo zadowolony. Mili, rzetelni ludzie a przede wszystkim ostrożni. Patrzysz na nich czy nie – i tak uważają żeby niczego nie uszkodzić. Co ci sie moze przydac to obszar działania opisany na głównej stronie http://taxibagazowka.com/. No i tyle, pozostaje życzyć miłego mieszkania i świętego spokoju :)
#2017-01-24 07:44:22 

Xerxes

Użytkownik

Posty: 25

Skąd: Gdańsk

Wiek: 22

Dzięks, przeprowadzam się na Żoliborz więc jest okej :).
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015