Potrzebny stomatolog estetyczny w Warszawie

#2017-01-27 03:53:09 

Tremendo

Użytkownik

Posty: 25

Skąd: Bielsko-Biała

Wiek: 24

Witam, potrzebuję waszych opinii i poleceń dobrego stomatologa estetycznego w Warszawie. Zależy mi przede wszystkim na dobrej i bezbolesnej robocie. Cena też jest ważna ale nie aż tak żeby ryzykować zdrowie, pzdr.
#2017-01-27 05:40:28 

Riksza

Użytkownik

Posty: 67

Skąd: Ińsko

Wiek: 28

Ostatnie zdanie twojej wypowiedzi to powinno być jakieś motto :P. A wracając do tematu jeśli interesuje Cię fachowa stomatologia estetyczna Warszawa nie ma lepszych specjalistów niż oni: http://www.dental-gallery.pl/stomatologia-estetyczna.html. Chodzę od dawna, sprawdziłam już większośc zabiegów bo musieli mnie tam doprowadzić do ładu bo innych dentystach. Bardzo wysoko oceniam ich umiejetnosci, profesjonalizm widać po dokładności wykonania plomb i ich szczelności. Mam nadzieję ze tego szukałeś, pozdrawiam.
#2017-01-27 06:51:43 

Tremendo

Użytkownik

Posty: 25

Skąd: Bielsko-Biała

Wiek: 24

Jeszcze nie wiem czy tego szukałem bo to się okaze po pierwszym zabiegu ale rzeczywiscie w internecie widzę bardzo pozytywne opinie, cennik tez jest przejrzysty i bardzo uczciwy. Pozostaje mi tylko podziekować, ale jak ktos bedzie chciał wyrazic jeszcze jakąś opinie to temat pozostaje otwarty.
#2017-01-27 08:09:15 

Kosodrzewina

Użytkownik

Posty: 65

Skąd: Bydgoszcz

Wiek: 29

Chodzę z dziećmi do tego dentysty i jestem zadowolona. Znajoma mi poleciła, wiec poczatkowo podchodziłam troche sceptycnie tym bardziej ze mialam juz przejscia z dentystami i ich robotą ale tu wszystko jest jak byc powinno. Polecam :)
#2017-01-27 09:00:03 

Tremendo

Użytkownik

Posty: 25

Skąd: Bielsko-Biała

Wiek: 24

Również bardzo dziękuję za opinię i pozdrawiam.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015