Drukowanie książek – czy ktoś zna dobrą drukarnię?

#2017-01-27 07:04:26 

Largo

Użytkownik

Posty: 29

Skąd: Płońsk

Wiek: 50

Witam wszystkich. Chciałbym zgłosić się do dobrej drukarni, która oferuje możliwość wydrukowania książek w twardej oprawie. Nie wiem, chyba jestem kiepski w poszukiwaniu bo nie mogę znaleźć żadnej interesującej drukarni. Dlatego uznałem, że napiszę tutaj na forum i może ktoś mi coś poleci? Zależy mi w głównej mierze na cenie.. nie chcę za dużo płacić za druk książek i uznałem, że może ktoś z Was będzie w stanie mi polecić tanią, ale przy tym dobrą drukarnię ;) maam nadzieję, zę się nei zawiodę! Z góry dziękuję i serdecznie pozdrawiam!
#2017-01-27 07:57:55 

Tremendo

Użytkownik

Posty: 25

Skąd: Bielsko-Biała

Wiek: 24

Ja korzystałem z jednej znakomitej drukarni. Pod tym adresem: http://all-druk.pl/product/oprawa-twarda możesz sprawdzić super ofertę ;) nie dość, że tanio drukują to jeszcze nie ma żadnyhc problemów z jakością wydruku i książkami. Sam tam drukowałem spory zapas pewnej publikacji, którą wydałem wspólnie ze swoim przyjacielem. Wszystko jak najbardziej okej ;) wybierz nakład, poczytaj jak to wszystko wygląda i jak takie coś Ci odpowiada to zgłoś się do nich i na pewno będą w stanie Ci wydrukować wszystko.
#2017-01-27 09:59:10 

Balios

Użytkownik

Posty: 24

Skąd: Zawiercie

Wiek: 19

No proszę, jak fajnie, że powstał ten temat bo też mnie mocno zainteresowała oferta firmy http://all-druk.pl/ ;) widać, że znakomicie się czują w swoim fachu ;) mają bogatą ofertę.. drukują rzecz jasno standardowo, ale też dostępny u nich jest druk UV, kartki okolicznościowe itp. ogólnie to naprawdę znakomita oferta.. także jak coś to też mam zamiar się do nich zgłosić ;)
#2017-01-27 10:27:21 

KingLeon

Użytkownik

Posty: 34

Skąd: Piła

Wiek: 43

Cieszę się, że odwiedziłem tę stronkę all-druk.plbo jednak sporo cennych rzeczy z niej wyniosłem i czuję, że się do nich zgłoszę na dłuższą współpracę ;) fajnie, że odwiedziłem ten wątek na forum i dowiedziałem się o ofertcie tej drukarni ;D
#2017-01-27 12:00:12 

użyszkodnik

Użytkownik

Posty: 82

Skąd: Warszawa

Wiek: 46

Też chciałbym się zgłosić do dobrej i taniej drukarni i może uda się z nimi nawiązać jakąś długotrwałą współpracę ;) zobaczymy co dobrego z tego wyniknie.. ;D
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015