Rozwiązania dla floty firmowej – GPS, paliwo itp.

#2017-01-30 22:13:36 

dobiafRoono

Użytkownik

Posty: 64

Skąd: Lublin

Wiek: 20

Hej wszystkim! Szukam firmy która świadczyłaby szerokie usługi związane z utrzymaniem floty firmowej w dobrym stanie. W tym momencie chodzi mi w dużej mierze o lokalizację przy pomocy GPS, kiedyś z niej korzystaliśmy, potem przestaliśmy i był to błąd. Oprócz tego interesuje mnie też kwestia sond paliwa. Najlepiej żeby jedna firma się tym zajęła.
#2017-01-31 01:07:04 

Rocky

Użytkownik

Posty: 68

Skąd: Kraków

Wiek: 28

Dobry pomysł żeby powierzyć to tym samym ludziom. Oba rozwiązania są ze sobą technicznie powiązane więc ze znalezieniem sensownego wykonawcy nie powinno być kłopotu. Ja osobiście nie znam takiej firmy bo u nas sami to ogarnęliśmy ale mamy tylko cztery auta ;)
#2017-01-31 03:35:33 

Riksza

Użytkownik

Posty: 67

Skąd: Ińsko

Wiek: 28

Przy małej ilości samochodów można monitoring GPS robić samodzielnie ale jeśli maszyn jest więcej to ta opcja odpada. Wtedy rzeczywiście zewnętrzna firma jest sensownym rozwiązaniem.
#2017-01-31 06:23:36 

użyszkodnik

Użytkownik

Posty: 82

Skąd: Warszawa

Wiek: 46

Zdaje się że powinieneś wejść na tę stronkę http://www.globtrak.pl/. Miałem z nimi do czynienia, mega fachowy zespół. Monitorowanie GPS naprawdę mają w małym palcu. Do tego sporo fajnych promocji dla klientów biznesowych.
#2017-01-31 07:57:59 

Mania

Użytkownik

Posty: 45

Skąd: Ustka

Wiek: 24

To ciekawa technologia, nie wiedziałam mówiąc szczerze że da się tak wykorzystać GPS. Choć w sumie skoro da się ustalić lokalizację dziecka za pomocą nadajnika to samochodu tym bardziej.
#2017-01-31 09:29:31 

Largo

Użytkownik

Posty: 29

Skąd: Płońsk

Wiek: 50

Jak idzie o zarządzanie flotą w nieco szerszym ujęciu to zobacz to: http://www.globtrak.pl/zarzadzanie-flota-samochodowa/. Naprawdę kompleksowe usługi, według mnie dla przedsiębiorcy w sam raz.
#2017-01-31 10:01:29 

spiro_spero

Użytkownik

Posty: 41

Skąd: Poznań

Wiek: 39

Prowadząc dziś biznes naprawdę ma się dostęp do tylu innowacyjnych koncepcji. Upraszczanie życia przedsiębiorcom stało się żyłą złota, tak to widzę patrząc na te GPSy i inne cuda.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015