Interesują mnie firmy IT, polecicie jakąś?

#2017-01-31 20:05:56 

Riksza

Użytkownik

Posty: 67

Skąd: Ińsko

Wiek: 28

Witam serdecznie, mamy z koleżanką niedużą dobrze prosperującą firmę która się rozrasta, problem w tym ze potrzebowałybysmy nawiązać wspólprace z solidną firmą świadczącą usługi komputerowe, może ktos poleciłby firmę IT godna zaufania? Będziemy bardzo wdzięczne!
#2017-01-31 22:46:11 

dobiafRoono

Użytkownik

Posty: 64

Skąd: Lublin

Wiek: 20

ooo, to kolezanki jeszcze nie są zakładem skomputeryzowanym, a ja myslałem ze w dobie tak wszechobecnego internetu to już nie ma przedsiębiorstw czy instytucji niezinformatyzowanych.
#2017-02-01 00:09:45 

Rocky

Użytkownik

Posty: 68

Skąd: Kraków

Wiek: 28

No i dobrze myślałes, przeciez kolezanka wcale nie mówiła ze jest nieskomputeryzowana, po prostu jej zakład się roztrasta i chciałaby nawiązać owocną wspólprace z zewnetrzną firmą IT, która zajęłaby się dostarczeniem oprogrmowania, niosła pomoc techniczną czy jeszcze innymi usługami informatycznymi.
#2017-02-01 02:32:34 

Riksza

Użytkownik

Posty: 67

Skąd: Ińsko

Wiek: 28

dokładnie o to mi chodzi, bardzo dobrze to ująłeś, więc proszę o Waszą pomoc w tym temacie. Z góry dziękuje.
#2017-02-01 04:29:46 

użyszkodnik

Użytkownik

Posty: 82

Skąd: Warszawa

Wiek: 46

Chyba mogę Ci pomóc, słyszałas może o Indata Solutions, to kompetentna firma IT działająca na rynku usług informatycznych już od 20 lat, ciągle szukając innowacyjnych rozwiązań. Firma posiada niezbędne certyfikaty ISO i współpracuje z największymi producentami IT, wdrażając najnowsze rozwiązania, szkoląc tez uzytkowników i specjalistów branży IT.
#2017-02-01 06:43:12 

Kosodrzewina

Użytkownik

Posty: 65

Skąd: Bydgoszcz

Wiek: 29

Dokładnie tak, moje przedsiebiorstwo od lat współpracuje z tą firmą i muszę przyznać ze to specjaliści z tej firmy IT wdrażali najnowsze rozwiązania chmurowe i hybrydowe w moim przedsiebiorstwie, co przyniosło wielkie korzyści, większą wydajność czy prłniejszą kontrolę. Zreszta zajrzyj na http://www.indata-solutions.pl/firma-informatyczna i zobacz, ze ta prężnie rozwijająca się firma IT inwestuje w coraz to nowsze technologie i rozwiązania, dba o bezpieczeństwo przechowywanych danych, dbając o potrzeby klienta.
#2017-02-01 07:32:23 

spiro_spero

Użytkownik

Posty: 41

Skąd: Poznań

Wiek: 39

Na pewno będziesz zadowolona ze wspólpracy z tą firmą infirmatyczną, gdyż pracownicy firmy z pełnym zaangażowaniem podchodza do kazdego klienta, aktywnie włączając się w powierzone im zadania, wykazując się niezwykłą kreatywnością, wiem bo sam korzystam z ich usług.
#2017-02-01 09:40:53 

Riksza

Użytkownik

Posty: 67

Skąd: Ińsko

Wiek: 28

widze że nie ma co zwlekać tylko zgłosic się do polecanej firmy IT i porozmawiac o szczegółach wspólpracy. Wielkie dzieki za odpowiedzi, jeszcze się odwzwę do usłyszenia.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015