Gdzie kupię dobry drewniany plac zabaw do ogrodu?

#2017-02-03 03:46:29 

Rocky

Użytkownik

Posty: 68

Skąd: Kraków

Wiek: 28

Po wyburzeniu dawno nie używanego budynku gospodarczego na mojej posesji powstało w końcu miejsce do postawienia profesjonalnego placu zabaw. Dzieci już nie mogą się doczekać, a ja przyznam szczerze, że nie mogę się doszukać dobrego sprzedawcy. Zależy mi więc na informacji, kto w nasyzm kraju produkuje i sprzedaje zaróno zestawy, jak i mniejsze elementy?
#2017-02-03 05:11:50 

użyszkodnik

Użytkownik

Posty: 82

Skąd: Warszawa

Wiek: 46

Wybór jest oczywisty dla mnie, bo ja akurat całkiem niedawno mialem okazje szukac takiego dostawcy. Szukałem i analizowałem dość sporo, ale tylko firma Winnetoo była w stanie zadowolić mnie odpowiedziami na wszystkie wątpliwości. I juz dzisiaj wiem, że to był doskonały wybór.
#2017-02-03 07:21:18 

Rocky

Użytkownik

Posty: 68

Skąd: Kraków

Wiek: 28

No słyszałem już o tej firmie, ale myślałem, że robią tylko place zabaw dla odniorców hurtowych i nawet takiej opcji nie rozważałem.
#2017-02-03 08:33:42 

Kasia

Użytkownik

Posty: 48

Skąd: Wrocław

Wiek: 24

Robią dla każdego, a przede wszystkim dla dzieci, bo nie można zapominać, że to one są tutaj najważniejsze. Zobacz na ich ofertę http://www.winnetoo.pl/ogrodowe-place-zabaw-zestawy/ i od razuy będziesz wiedział wybierzesz u nich drewniany plac zabaw do ogrodu i nie tylko.
#2017-02-03 10:08:25 

Lea

Użytkownik

Posty: 23

Skąd: Nowy Sącz

Wiek: 26

Tylko za wczesnie nie wspominaj o tej niedpodziance dziecom, bo nie będą mogły się doczekać do tego momentu aż w końcu ukończony plac stanie na miejscu :))) Wiem jak to było w przypadku moich dzieci, które ciągle dopytywały, kiedy będą mogły się pobawić.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015