Jaką zmywarkę do kuchni hotelowej wybrać? Szukam sklepu

#2017-02-14 01:07:59 

dobiafRoono

Użytkownik

Posty: 64

Skąd: Lublin

Wiek: 20

Przeglądam sobie różne oferty, w tym również sprzętu używanego, bo chciałbym kupić zmywarkę. Są fajne niby które działały do tej pory w restauracjach ale wiecie sami jak to jest z używkami... Jednak co nowe to nowe. Także już wydam trochę więcej kasy na coś porządnego. Znacie jakiegoś dobrego dystrybutora?
#2017-02-14 02:07:18 

Rocky

Użytkownik

Posty: 68

Skąd: Kraków

Wiek: 28

Dziś to nie problem kupić taką maszynę. Ofert dużo, musisz się tylko określić co byś dokładnie chciał. Jakie parametry, jaka wydajność. To już zależy de facto od wielkości kuchni i mocy przerobowej w temacie brudnych naczyń ;)
#2017-02-14 04:10:24 

Kosodrzewina

Użytkownik

Posty: 65

Skąd: Bydgoszcz

Wiek: 29

Jak pracowałam w wakacje w jednym z obleganych barów nad morzem to nie było takich udogodnień tylko zmywak i jechane ;) No ale wiadomo że przy większej skali i w hotelu chociażby to sprawy mają się inaczej.
#2017-02-14 06:29:26 

użyszkodnik

Użytkownik

Posty: 82

Skąd: Warszawa

Wiek: 46

Tutaj widzę bardzo fajne modele https://probox.pl/kategoria-produktu/6/zmywarki-gastronomiczne. Część z nich oglądałem z bliska na targach branżowych, naprawdę solidny sprzęt. Zmywarka profesjonalna z tej półki na pewno będzie działać jak należy.
#2017-02-14 06:49:18 

Birma

Użytkownik

Posty: 65

Skąd: Wałbrzych

Wiek: 36

Haha, znam pracę na zmywaku :) Co ciekawe jak ja byłam na zmywaniu to obok stała taka wypasiona zmywarka z której nikt nie korzystał. Podobno szef ją traktował jak jakieś ekstra dobro i nigdy nie uruchamiał. Absurd :)
#2017-02-14 07:49:34 

spiro_spero

Użytkownik

Posty: 41

Skąd: Poznań

Wiek: 39

Takie podejście jest bez sensu a spotyka się je czasami. Jest nowy sprzęt na gwarancji, dobry sprzęt. I się z niego nie korzysta żeby „na dłużej wystarczył”. Potem gwarancja mija i płacz że naprawa droga.
#2017-02-14 08:44:13 

kruszony

Użytkownik

Posty: 23

Skąd: Gdynia

Wiek: 30

Zdecydowanie sensownym rozwiązaniem jest tylko kupno nowej zmywarki. Akurat sprzęt tego typu lepiej mieć nowy bo jest lepsza kontrola nad jego działaniem itp.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015