Kto widział ogłoszenia sprzedam mieszkanie w Stargardzie?

#2017-03-23 03:30:14 

użyszkodnik

Użytkownik

Posty: 82

Skąd: Warszawa

Wiek: 46

Orientuje się ktoś może, czy sąjakieś ogólnodostępne ogłoszenia dotyczące kupna mieszkania w Stargardzie.Szukałem w róznych portalach i nic nie ma i boje się, że to martwe miasto, jeśli chodzi o sprzedaż, a chciałbym tutaj zamieszkać.
#2017-03-23 05:09:20 

spiro_spero

Użytkownik

Posty: 41

Skąd: Poznań

Wiek: 39

Odnosisz mylne wrażenie jeśli chodzi o Stargard i ogłszoenia. Jest ich całkiem sporo, tylko widocznie nie szukasz w odpowiednim miejscu. Bardzo dobre ogłoszenia są przede wszystkicm w agencjach nieruchomości, zwłaszcza tych najlepszych.
#2017-03-23 07:45:42 

Birma

Użytkownik

Posty: 65

Skąd: Wałbrzych

Wiek: 36

W gencjach jak najbardziej dobre ogłosenia znajdziesz.
#2017-03-23 10:08:50 

Kosodrzewina

Użytkownik

Posty: 65

Skąd: Bydgoszcz

Wiek: 29

Jak kupowałam swoje mieszkanie to od razu skierowali mnie do hestianieruchomosci.pl, gdzie są mieszkania zarówno z wyższej półi, jak i te ekonomiczne, za które wiele płacić nie trzeba. Oczywiście ceny regulują tutaj właściciele mieszkań, ale dzięki odpowiednim konsultacjom nie ma zawyżania cen...
#2017-03-23 12:49:28 

dobiafRoono

Użytkownik

Posty: 64

Skąd: Lublin

Wiek: 20

Miałem okazję prześledzić ich ofertę z tej strony http://www.hestianieruchomosci.pl/mieszkania,na-sprzedaz,stargard.html i jest tak jak piszesz mnóstwo ciekawych ogłoszen różnego typu. Są o ogłoszenia domówi i sprzedam mieszkanie Stargard ma wiele możliwości jeśli chodzi o nieruchomości.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015