Szukam dobrego doradcy podatkowego.

#2017-04-07 01:08:16 

Riksza

Użytkownik

Posty: 67

Skąd: Ińsko

Wiek: 28

Dzień dobry wszystkim! Szukam jakiegoś dobrego doradcy podatkowego, który poradzi w sprawach firmowych podatków i pomoże wyjść z konfrontacji ze skarbówką jak najbardziej korzystnie… znacie kogoś takiego? Szukam biura w Warszawie, najlepiej na Pradze, ale jeśli polecicie kogoś naprawdę fajnego z innej lokalizacji to mogę dojechać gdzieś dalej… z góry dziękuję za pomoc!
#2017-04-07 02:05:23 

Kosodrzewina

Użytkownik

Posty: 65

Skąd: Bydgoszcz

Wiek: 29

W Warszawie na Pradze działa moje biuro rachunkowe, zajmują się też doradztwem podatkowym w różnych sytuacjach.:) Jak dla mnie naprawdę znają się na rzeczy i zawsze znajdą jakieś korzystne wyjście. Jeśli chcesz sprawdzić ich ofertę, zerknij na stronę http://www.polfinans.com.pl/uslugi/doradztwo-podatkowe.html, opisali tam trochę o swoim doradztwie.;)
#2017-04-07 04:44:46 

dobiafRoono

Użytkownik

Posty: 64

Skąd: Lublin

Wiek: 20

temat bardzo aktualny, ja również szukam kogoś takiego… nie wiem jak znaleźć tego naprawdę wiarygodnego specjalistę, na co zwracać uwagę.
#2017-04-07 05:46:40 

Mania

Użytkownik

Posty: 45

Skąd: Ustka

Wiek: 24

W sprawach podatkowych na pewno liczy się doświadczenie, dobrze, jeśli doradca przyglądał się już niejednej trudnej sprawie.;) Poza tym chodzi o wiedzę, bieżące sprawdzanie regulacji prawnych i kontakt z klientem. Nie lubię ludzi, którzy nie umieją wyjaśnić tego, o czym mówią po ludzku, bez stosowania jakichś zawiłości… W biurze www.polfinans.com.pl faktycznie wszystkie te warunki są na świetnym poziomie.
#2017-04-07 06:29:53 

Riksza

Użytkownik

Posty: 67

Skąd: Ińsko

Wiek: 28

Dziękuję za wszystkie odpowiedzi, fajnie, że jest odzew. Przejrzałam sobie ofertę tego biura i myślę, że warto się umówić, zobaczymy co z tego wyniknie. A jak wam wychodzą boje z podatkami? Dobrze sobie radzicie, bywają jakieś niechciane wpadki?
#2017-04-07 08:42:41 

Mania

Użytkownik

Posty: 45

Skąd: Ustka

Wiek: 24

Jeśli masz dobre biuro nie musisz się za bardzo tym wszystkim przejmować, bo ktoś inny bierze na siebie odpowiedzialność. Na szczęście nigdy nie miałam żadnych problemów, choć na początku działalności panicznie bałam się urzędu skarbowego.:D
#2017-04-07 11:09:43 

Riksza

Użytkownik

Posty: 67

Skąd: Ińsko

Wiek: 28

chyba te legendy o US robia swoje…:) nasłucha się człowiek i potem są efekty.:D
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015