Naleśnikarnia Warszawa Wola – co możecie polecić?

#2017-05-16 22:30:56 

Riksza

Użytkownik

Posty: 67

Skąd: Ińsko

Wiek: 28

Kochani! Przyjeżdżają moi znajomi z Francji i chciałabym im pokazać polskie jedzenie i polską kuchnię. Nie chodzi mi jednak o takie typowe starodawne jedzenie (typu flaki, smalec). Bardziej polskie jedzenie w nowoczesnej formie – które może im smakować. Pomyślałam o naleśnikach – wiem, że część osób będzie się kłócić, że to nie typowo polskie. Ale mi się wydaje, zę nasze naleśniki są inne niż naleśniki na zachodzie, więc warto to pokazać, bo to takie trochę nasze tradycyjne jedzenie przecież, które jest smaczne i w przeciwieństwie do takich flaków – nie obrzydzi i nie zniechęci. Będziemy mieszkać w hostelu na Woli wiec fajnie byłoby znaleźć naleśnikarnię w tej dzielnicy.
#2017-05-16 23:14:07 

dobiafRoono

Użytkownik

Posty: 64

Skąd: Lublin

Wiek: 20

na Woli jest coraz więcej fajnych miejsc, gdzie można usiasc i w fajnej atmosferze zjeść cos dobego, na pewno cos znajdziesz. I zgadzam się z tymi flakam – sa rzeczy których obcokrajowcy probowac nie powinni hehe
#2017-05-17 01:24:21 

Kosodrzewina

Użytkownik

Posty: 65

Skąd: Bydgoszcz

Wiek: 29

Hej! Mieszkam i pracuję na Woli wiec przetestowałąm już w sumie sporo okolicznych miejsc. To co mi teraz przychodzi do głowy, co może być dla Ciebie odpowiednie to Naleśnikarnia Nr1. Mają dobre naleśniki
#2017-05-17 02:41:23 

Riksza

Użytkownik

Posty: 67

Skąd: Ińsko

Wiek: 28

A mogłabyś mi podać jakieś namiary do nich? Bo coś znalazłam, ale nie wiem czy to o czym pisałaś
#2017-05-17 03:59:05 

Kosodrzewina

Użytkownik

Posty: 65

Skąd: Bydgoszcz

Wiek: 29

Mi chodziło konkretnie o tą dowożącą na Wolę naleśnikarnię https://www.nalesnikarnia1.pl/ - F2 . Ale z tego co wiem to dowożą do innych miejsc w mieście tez – ja sama zamawiałam zarówno do domu na Żoliborzu, jak i na imprezę do znajomych którzy mieszkają na Targówku. No i fajne jest też to, że nie mają samych naleśników ale też inne swojskie jedzenie (ja często zamawiam zupy i sałatki, bo ta z kurczakiem jest mega).
#2017-05-17 05:18:13 

Riksza

Użytkownik

Posty: 67

Skąd: Ińsko

Wiek: 28

Dziękuję Kochana! Przyznam, ze chodziło mi bardziej o miejsce gdzie mogę usiąść i zjeść coś ze znajomymi, ale fajnie wiedzieć że mają też dowóz – przyda się na jakiś leniwy dzień, bo przecież nie będziemy w kółko biegać po Warszawie!
#2017-05-17 06:30:39 

dobiafRoono

Użytkownik

Posty: 64

Skąd: Lublin

Wiek: 20

przejrzałem menu i mi te naleśniki po głowie chodzą od rana…
#2017-05-17 09:15:39 

Kosodrzewina

Użytkownik

Posty: 65

Skąd: Bydgoszcz

Wiek: 29

Ale ty tam możesz usiąść jak najbardziej! ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015