Polecany psycholog Poznań i okolice

#2017-05-24 03:10:56 

little_princes

Użytkownik

Posty: 38

Skąd: Katowice

Wiek: 35

Hej. Chciałabym się dowiedzieć do którego psychologa warto się zapisać jeśli mam problem z opanowaniem stresu. Nie wiem skąd to się wzięło, chyba za długo już żyję w ciągłym napięciu bo pracuję w trzech firmach i niekiedy trudno jest mi to pogodzić. Zaczęło się od uczucia niepokoju, takiego nawet trochę rozdraznienia ale teraz po prostu nie mogę się uspokoić. Dodatkowo czuję że zdrowie zaczyna mi szwankowac z tego powodu. Pomożecie?
#2017-05-24 04:03:41 

użyszkodnik

Użytkownik

Posty: 82

Skąd: Warszawa

Wiek: 46

Szukasz pomocy ale na pewno nic z tym sama nie zrobiłaś. Nadal ciągniesz trzy roboty, nie poszłaś się przebadać do lekarza zeby wiedziec co jest nie tak ze zdrowiem.. klasycznie - nie weźmiesz życia w swoje rece bo to za duzo, ale post na forum da przynajmniej zludzenie ze cos z tym robisz.
#2017-05-24 06:14:53 

Birma

Użytkownik

Posty: 65

Skąd: Wałbrzych

Wiek: 36

Bzdury wypisujesz. Z opisu wynika że może to być coś o wiele powazniejszego niż problem z ktorym mozna sobie od tak poradzić. Znam przypadki kiedy doprowadzało to do wiekszych problemów bo nikt tak nie pomoże jak profesjonalny psycholog Poznań nie ma się czego pod tym względem wstydzić. Wsparcie w rozwiązaniu problemów na pewno mozna dostać tutaj - http://martapiotrowska.pl/. Mam nadzieję że pomogłam no i życzę powodzenia :)
#2017-05-24 08:53:23 

little_princes

Użytkownik

Posty: 38

Skąd: Katowice

Wiek: 35

Próbowałam sama coś z tym zrobić, ale jednocześnie muszę z czegoś żyć wiec ograniczenie pracy nie jest dobrym pomysłem. Sporo czytałam, chodziłam na spotkania grupowe organizowane przez miasto ale nie dawało to rezultatu dlatego pytałam o profesjonalnego i sprawdzonego specjaliste bo w nim cała nadzieja. Dziękuję bardzo za link i pomoc.
#2017-05-24 11:45:55 

Birma

Użytkownik

Posty: 65

Skąd: Wałbrzych

Wiek: 36

Nie ma za co, nie bierz do siebie takich opinii bo wynikają z ignorancji a nie złej woli. Żyjemy w czasach gdzie każdy jest od wszystkiego ekspertem i niestety trzeba to dzielnie znosić.
#2017-05-24 13:38:44 

little_princes

Użytkownik

Posty: 38

Skąd: Katowice

Wiek: 35

Coś o tym wiem niestety :(. Serdeczne dzięki za rady i tak ciepłe słowa, aż się chce wyjść z domu mając świadomośc że są jeszcze na tym świecie normaln i życzliwi ludzie. Zamykam temat i dziękuję za poświęcony czas. Do napisania!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015