Potrzebny specjalista architektury wnętrz z Krakowa

#2017-06-08 04:29:36 

dobiafRoono

Użytkownik

Posty: 64

Skąd: Lublin

Wiek: 20

Celowo napisałem specjalista bo potrzebny jest naprawdę dobry architekt który z małego mieszkanka zrobi prawdziwe cudeńko :) które będzie naprawdę pięknie urządzone, nowocześnie, ale ze smakiem i żeby było przytulne, a nie chłodne jakby zrobione tylko po to żeby zrobić mu zdjęcie do eleganckiej gazety.
#2017-06-08 07:15:33 

Rocky

Użytkownik

Posty: 68

Skąd: Kraków

Wiek: 28

Spore te wymagania ale myslę że każdy architekt wnętrz sobie z tym poradzi, nie wiem czemu panuje opinia że tacy specjaliści urządzają tylko wielkie i bogate rezydencje
#2017-06-08 08:37:03 

dobiafRoono

Użytkownik

Posty: 64

Skąd: Lublin

Wiek: 20

Ja też nie wiem, może dlatego że takie usługi i urządzanie wymaga sporego budżetu. W każdym razie cena dla mnie nie liczy się tak bardzo jak to żeby moje oczekiwania były zaspokojone
#2017-06-08 10:21:43 

Riksza

Użytkownik

Posty: 67

Skąd: Ińsko

Wiek: 28

Nie ma co dramatyzować z ceną, nie wiem jak kształtują się ceny takich usług ale chyba jakieś zawrotne nie są. Jednak jeśli chodzi o urządzanie to nie można bać się że architekt zrobi to według własnego widzimisię i urządzi komus mieszkanie czy dom marmurami i innymi rzeczami na które nie będzie go stać. Dobry architekt konsultuje się ze zleceniodawcą przez cały czas i przede wszystkim na początku dokładnie go wypytuje co chce mieć we wnętrzu i jaki ma budżet a potem w obrębie niego planuje. Na szczęście architekci jako że stale działają w tej branży mają doskonałą znajomość cen i wiedzą ile urządzenie danego wnętrza w określony sposób będzie kosztować
#2017-06-08 12:53:46 

dobiafRoono

Użytkownik

Posty: 64

Skąd: Lublin

Wiek: 20

Dzięki za info, właśnie takiej firmy szukam
#2017-06-08 13:10:27 

Kosodrzewina

Użytkownik

Posty: 65

Skąd: Bydgoszcz

Wiek: 29

To ja mogę taką polecić, właśnie taką, która słucha klienta i przede wszystkim zaczyna od dokładnego wywiadu a nie projektuje co się podoba architektowi :) są to prawdziwi pasjonaci swojej dziedziny więc nie sądzę żebyś znalazł lepszych speców od architektury wnętrz w Krakowie czy gdzieś dalej :) tu masz linka od razu do urządzonej przez nich kawalerki: http://marengo-architektura.com/portfolio/kawalerka-w-krakowie/, widać jak fajnie może być urządzone małe wnętrze
#2017-06-08 13:46:18 

dobiafRoono

Użytkownik

Posty: 64

Skąd: Lublin

Wiek: 20

Sprawdzę to, dzięki wielkie za namiar :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015