Przewozy autobusowe/wynajem autokarów we Wrocławiu

#2017-06-26 04:09:24 

spiro_spero

Użytkownik

Posty: 41

Skąd: Poznań

Wiek: 39

Szukam jakiegoś dobrego przewoźnika autokarowego albo firmy wynajmującej autokary we Wrocławiu. Możecie mi kogoś polecić takiego? Zależy mi na sprawdzonej firmie, która zajmuje się profesjonalnie takimi rzeczami, w której raczej nie ma problemów, a wypadki nigdy nie sa z ich winy i najlepiej to jak ich nie ma wcale. Będę wdzięczny za polecenie i za tylko przemyślane namiary, którymi naprawdę warto się zainteresować, bo to ma być transport dla dzieci, więc sami rozumiecie. Pozdrawiam i proszę o pomoc.
#2017-06-26 05:32:40 

Birma

Użytkownik

Posty: 65

Skąd: Wałbrzych

Wiek: 36

No na dzieci to trzeba szczególnie uważać w takich sprawach! Mam nadzieję, że ktoś ci kogoś sprawdzonego naprawdę poleci, bo tyle się ostatnio słyszy o tych wypadkach wszystkich… I mam nadzieję, że wycieczka w Polsce, bo w Europie to ostatnio tyle problemów i zamachów, aż strach o te dzieci!!
#2017-06-26 06:49:36 

Klara

Użytkownik

Posty: 55

Skąd: Radom

Wiek: 32

Myślę, że koleżanka wyżej strasznie dramatyzuje :P Wypadki są wszędzie, niestety tak się zdarza. Trzeba uważać i wszystko będzie dobrze… A zamachy… No kurczę, nie ma co dać się zastraszyć i siedzieć w domu z przerażeniem!
#2017-06-26 08:46:30 

Birma

Użytkownik

Posty: 65

Skąd: Wałbrzych

Wiek: 36

No nie wiem, jakby pani dziecko wypadek na wycieczce miało albo zginęło w zamachu to pewnie by pani inaczej mówiła…
#2017-06-26 10:21:47 

Klara

Użytkownik

Posty: 55

Skąd: Radom

Wiek: 32

Może tak. Ale póki co nie miało, sama zajmuję się organizacją wycieczek dla dzieci i właśnie dlatego tu jestem, bo mogę koledze pomóc. Jeśli chodzi o wynajem autokarów we Wrocławiu albo przewozy autokarowe Wrocław to polecam tylko jedną firmę. Zajrzyj do nich tutaj: http://www.wrocektravel.pl/uslugi/wynajem-autokarow.html jeśli chcesz wynająć autokar.
#2017-06-26 10:43:04 

Kosodrzewina

Użytkownik

Posty: 65

Skąd: Bydgoszcz

Wiek: 29

A jeśli chodzi o przewóz autobusowy we Wrocławiu to masz ich ofertę tu: http://www.wrocektravel.pl/uslugi/przewozy-autokarowe.html właśnie znalazłam linka. To naprawdę dobra i godna polecenia firma, wypróbowana już niejednokrotnie przeze mnie. Naprawdę warto podjąć z nimi współpracę.
#2017-06-26 13:19:22 

spiro_spero

Użytkownik

Posty: 41

Skąd: Poznań

Wiek: 39

O, dziękuję ci bardzo za te linki. Zaraz sobie sprawdzę i wybiorę co mnie bardziej interesuje, fajnie że mi podesłałaś.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015