Lubicie modele Tamiya? Gdzie je kupujecie?

#2017-06-27 23:41:57 

Rocky

Użytkownik

Posty: 68

Skąd: Kraków

Wiek: 28

Na razie uczę się modelarstwa i staram się poznawać modele kolejnych firm. Z tych bardziej znanych to sklejałem już modele Italeri i Revell – to wogole byly pierwsze modele jakie dostałem w prezencie i od nich zaczela się moja przygoda z modelarstwem. Sklejałem już też model F-16C Academy. Podobno najlepsze są modele marki Dragon i Tamiya, czy to prawda? Jesli już chciałbym kupić taki model, to w którym sklepie mają najlepsze ceny?
#2017-06-28 01:04:12 

użyszkodnik

Użytkownik

Posty: 82

Skąd: Warszawa

Wiek: 46

Te pięć firm, które wymieniłeś to w zasadzie cała czołówka jesli chodzi o modele do sklejania czy akcesoria modelarskie. Nie wiem czy jest jakaś wielka różnica jakosciowa pomiędzy modelami tych firm, choć faktycznie wiele osób wymienia markę Tamyia jako numer jeden.
#2017-06-28 03:17:03 

spiro_spero

Użytkownik

Posty: 41

Skąd: Poznań

Wiek: 39

A ja uważam, że Dragon robi lepsze modele, tylko niestety ich cena jest czesto zabójcza. Jednak jak ktos ma grubszy portfel to radziłbym spróbować własnie z modelami tej firmy
#2017-06-28 04:46:35 

Xerxes

Użytkownik

Posty: 25

Skąd: Gdańsk

Wiek: 22

Ja sklejałem już i modele Tamyia, i Dragon, i Italeri. Wszystkie są bardzo dobrze wykonane. Moim zdaniem większe znaczenie ma skala modelu i jego szczegółowość, a w tym przypadku Tamyia i Dragon rządzą. Po prostu mają większy wybór modeli w dużej skali, a takie są najbardziej efektowne. Co do sklepu, w jakim można kupić w mire tanio modele Tamiya, to najlepiej szukac w dużych sklepach modelarskich. Możesz sobie sprawdzić na przykład ten adres http://agtom.eu/1054_tamiya. Mają naprawde duży wybór modeli samolotów, pojazdów wojskowych i czołgów tej marki w całkiem przystępnych cenach.
#2017-06-28 07:01:48 

Birma

Użytkownik

Posty: 65

Skąd: Wałbrzych

Wiek: 36

Chlopcy, a moze panowie, nie czas juz dorosnac? Ile mozna bawic sie modelami samolotow czy samochodow? Rozumiem, ze takim czyms interesuje sie chlopiec w wieku kilkunastu lat, ale ja przypuszczam, ze tutaj pisza juz dorosli mezczyzni. Zajmijcie sie czyms pozytecznym, na przyklad rodzina, nie tracicie czasu na zabawki:)
#2017-06-28 08:17:51 

Rocky

Użytkownik

Posty: 68

Skąd: Kraków

Wiek: 28

Ja mam dopiero 23lata, a modelarstwem zajmuję się gdzieś od roku. Uwierz, fantastycznie relaksujące zajecie, zwłaszcza jak człowiek wraca do domu styrany po calym dniu na budowie.
#2017-06-28 10:00:13 

Balios

Użytkownik

Posty: 24

Skąd: Zawiercie

Wiek: 19

Każdy ma prawo do własnego hobby, kobiety lubią kosmetyki, ciuchy i świecidelka, a niektorzy faceci zabawki, nawet gdy mają piąty krzyzyk na karku:)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015