Jakie pokazy na eventy sportowe warto zaplanować?

#2017-07-31 04:28:07 

kruszony

Użytkownik

Hej. Planuję niedługo zorganizowac w moim miasteczku event sportowy, który będzie pełen atrakcji dla osób w róznym wieku. Jak na razie cały czas pracuje nad programem imprezy i mam jeszcze troche luk, które nie wiem za bardzo czym wypełnic. Może Wy mi podpowiecie, jakie pokazy warto uwzględnić w programie eventu sportowego?
#2017-07-31 04:42:19 

Xerxes

Użytkownik

Według mnie godne polecenia pokazy na eventy sportowe to pokazy freestyle footballu, o których możesz przeczytac pod adresem internetowym http://dawidpajor.com/oferta/pokazy-eventy-sportowe/. Jest to interesujące show o charakterze akrobacyjnym, które obfituje w różne sztuczki piłkarskie. Show wykonuje jeden chłopak, który w dziedzinie freestyle footballu ma już spore doświadczenie.
#2017-07-31 06:38:03 

kruszony

Użytkownik

Powiem Ci, że jest to bardzo ciekawa propozycja. Nie rozważałem wcześniej uwzględnienia freestyle footballu w programie mojego eventu, ale być może się na to zdecyduję. A czy wiesz coś więcej na temat tego jak wygląda przygotowane przez tego chłopaka show? Jak długo ono trwa i czy oprócz samego pokazu sztuczek uwzględnia przekazanie jakichs informacji na temat freestyle footballu?
#2017-07-31 07:50:49 

Xerxes

Użytkownik

Ogólnie show trwa całkiem długo i jest bardzo ciekawe, bo oprócz elementów widowiskowych znajdują się w nim elementy animacyjne, mające na celu włączenie widzów do zabawy. Dodatkowo po pokazie mogą odbyc się poprowadzone przez tego freestylowca warsztaty, podczas których uczestnicy będą mogli dowiedziec się wielu interesujących rzeczy na temat freestyle footballu, a także nauczyć się wykonywania niektórych trików o niewielkim stopniu skomplikowania.
#2017-07-31 10:33:53 

kruszony

Użytkownik

Aha, no to super. Takie warsztaty na pewno zainteresowałyby nastoletnich chłopców z mojej okolicy, którzy będą uczestniczyć w evencie. Byc może którys z nich miałby nawet ochotę zacząc trenować sztuczki z piłką.
#2017-07-31 12:49:48 

Xerxes

Użytkownik

No więc musisz dogadać szczegóły show i warsztatów z tym chłopakiem, który organizuje te występy. To Dawid Pajor, który na co dzień funkcjonuje jako strażak, ale w wolnych chwilach duzo trenuje i cały czas rozwija swoje umiejętności w zakresie freestyle footballu. Na swoich publicznych pokazach z piłką prezentuje szeroki wachlarz umiejętności, które dla widzów stanowią niecodzienną sportową atrakcję.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015