Gdzie polecacie kupić rękawiczki męskie?

#2017-08-02 03:35:39 

little_princes

Użytkownik

Posty: 38

Skąd: Katowice

Wiek: 35

Chciałabym zrobić prezent mojemu facetowi i kupic ciepłe najlepiej ze skóry ale niekoniecznie rękawiczki. No i żeby jakościowo nie rozleciały się już po pierwszym praniu… Gdzie polecacie je kupic?
#2017-08-02 05:18:17 

Kasia

Użytkownik

Posty: 48

Skąd: Wrocław

Wiek: 24

Musisz pamiętać, ze skóra bardzo dobrze grzeje. A jest na tyle dobra ze tez reka nie będzie się nadmiernie pocic. Jeśli ci zależy na tym aby były cieple to jeszcze koniecznie sprawdz czy jest miękka wyściołka. No faktem to są już typowe zimowe rękawiczki męskie ale jednak na zime będą jak znalazł :)
#2017-08-02 05:34:11 

Kosodrzewina

Użytkownik

Posty: 65

Skąd: Bydgoszcz

Wiek: 29

Tak naprawdę zwróć tez uwagę czy da rade w nich wygodnie prowadzic auto bo jeśli nie to może być nietrafiony prezent jeśli twój ukochany ;) spedza cale dnie z przysłowiowym kolkiem ;)
#2017-08-02 08:27:35 

Mania

Użytkownik

Posty: 45

Skąd: Ustka

Wiek: 24

A widziałaś stąd rękawiczki męskie czy nie https://napogloves.com/pl/meskie-rekawiczki/? Bo zobacz tu masz skórzane rękawiczki poza tym są modele rękawiczek które dobrze nadaja się do ekranów dotykowych smartfon tablet… wtedy to jest bardzo wygodne a rece na mrozie nie będą marzły. Bo ten sklep ma dużo rękawiczek i damskich i męskich w ofercie dla ojca niedawno kupiłam no i spoko.
#2017-08-02 09:14:43 

Lea

Użytkownik

Posty: 23

Skąd: Nowy Sącz

Wiek: 26

Wiele teraz mężczyzn zwraca uwagę na to jak wygladaja na tak zwany dizajn no i prawda jest taka ze musisz się uwzglednic. Mój facet nosi cokolwiek mu kupie czy to sa skórzane rękawiczki męskie bardziej eleganckie czy takie casualowe typowo.:P
#2017-08-02 09:37:36 

Mania

Użytkownik

Posty: 45

Skąd: Ustka

Wiek: 24

Ta firma do której dawałam linka napo sp. z o.o. ma tez sporo modeli damskich rękawiczek w ofercie. No i mają ocieplane rękawiczki i nie, ale to zależy czy już szukasz czegos na jesien czy zimę. Poza tym oni maja takie ekskluzywne rękawiczki które naprawdę dobrze dopasowują się do dłoni.
#2017-08-02 09:50:43 

Lea

Użytkownik

Posty: 23

Skąd: Nowy Sącz

Wiek: 26

Czy się kupuje rękawiczki dla mężczyzn czy dla kobiet to wiadomym jest ze liczy się wygoda. Wiec wszelkie upięcia które uciskają to jest z góry przegrana no i jednak zazwyczaj wychodzi na to ze najbardziej proste modele sa najlepsze takie klasyczne : ) lubię :)
#2017-08-02 12:46:20 

Mania

Użytkownik

Posty: 45

Skąd: Ustka

Wiek: 24

Wiesz klasyka jest zwyczajnie ponadczasowa :P
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015