Chciałbym zawrzeć ubezpieczenie życia - Stalowa Wola.

#2017-08-04 04:08:15 

użyszkodnik

Użytkownik

Posty: 82

Skąd: Warszawa

Wiek: 46

Kto poleci mi dobrą agencje ubezpieczeniową? Dużo jeżdżę samochodem, aut na drodze coraz więcej a i wariatów nie brakuje. Mój serdeczny przyjaciel niedawno zginął w wypadku, młody chłopak. Zostawił żone i dwóch synków. Dostali śmieszną rente i jak mają za to żyć? Pomyślałem o swojej rodzinie, nie chciał bym żeby cierpieli biede jak by mi się co stało. Pomoże ktoś?
#2017-08-04 04:29:23 

spiro_spero

Użytkownik

Posty: 41

Skąd: Poznań

Wiek: 39

No właśnie człowiek o tym nie mysli. Zdaje nam się, że wypadki zdażają się tylko u sąsiadów i dopiero jak nas coś dotknie przychodzi oczeźwienie.
#2017-08-04 05:23:48 

Kasia

Użytkownik

Posty: 48

Skąd: Wrocław

Wiek: 24

Korzystne ubezpieczenie na życie w Stalowej Woli można zawrzeć w takiej agencji, która ma kontakty z różnymi towarzystwami bo wtedy można porównać oferty i wybrać tę, która będzie najkorzystniejsza. Podaję ci link: http://swubezpieczenia.pl/oferta/ubezpieczenia-dla-osob-fizycznych/zycia.html. Takie ubezpieczenie działa nie tylko w przypadku śmierci ale także wtedy, gdy ubezpieczonemu przytrafi się wypadek i konieczne jest dłuższe leczenie.
#2017-08-04 05:31:50 

Lea

Użytkownik

Posty: 23

Skąd: Nowy Sącz

Wiek: 26

Ja też ich polecam wszystkim znajomym. Mój mąż zachorował na raka i potrzebne było bardzo drogie leczenie. Gdyby nie polisa nie wiadomo co by z nim było a my zostali byśmy z niczym
#2017-08-04 08:12:06 

użyszkodnik

Użytkownik

Posty: 82

Skąd: Warszawa

Wiek: 46

my mamy kredyt mieszkaniowy. Żona sama na pewno nie dałaby rady go spłacać i pewnie straciliby dach nad głową. Po wypadku kumpla to mi spedza senz powiek.
#2017-08-04 11:06:26 

spiro_spero

Użytkownik

Posty: 41

Skąd: Poznań

Wiek: 39

No to nie masz na co czekać, zadzwon umów się i razem z agentem wybierzecie jakąś ofertę. To nie są jakieś nadzwyczajnie duże inwestycje a będziesz spał spokojnie. Życzę ci, żebyś nigdy nie musiał z tej polisy korzystać ale pewność, że nie bedziesz sam z kłopotami finansowymi w razie wypadku czy choroby jest bezcenna.
#2017-08-04 11:40:52 

użyszkodnik

Użytkownik

Posty: 82

Skąd: Warszawa

Wiek: 46

Masz rację brachu, dzięki.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015