Potrzebny pas brzuszny dla cioci.

#2017-09-19 04:28:12 

Kasia

Użytkownik

Posty: 48

Skąd: Wrocław

Wiek: 24

Witam wszystkich forumowiczów mieszkam z ciocią i ona miała niedawno operację, nie wiem dokładnie co to było, bo ciocia twierdzi, że jestem za młoda, żeby przejmować się takimi rzeczami. Nie wnikam więc. Wiem jedynie, że zostałam poproszona o zakup pasa brzusznego dla niej, bo „jestem obeznana w tym Internecie, więc ogarnę odpowiedni sklep internetowy”. Czy znacie jakiś? Ja nigdy nie robiłam zakupów w takich miejscach. Z góry dziękuję za pomoc, mam nadzieję że znajdę tutaj kogoś kompetentnego.
#2017-09-19 04:46:54 

Birma

Użytkownik

Posty: 65

Skąd: Wałbrzych

Wiek: 36

Mam nadzieję, że to nic bardzo poważnego. Życzę dużo zdrowia dla Twojej cioci.
#2017-09-19 06:31:14 

Kosodrzewina

Użytkownik

Posty: 65

Skąd: Bydgoszcz

Wiek: 29

Musisz jednak wypytać ciocię, jaki pas jest jej potrzebny. Żyje ze stomią? Wówczas niech kupi specjalny pas, przeznaczony dla osób posiadających stomię. A może ma przepuklinę? Też znajdzie pas stworzony z myślą o takich osobach. Są też pasy małe, duże. Jaki jest potrzebny?
#2017-09-19 08:54:12 

Kasia

Użytkownik

Posty: 48

Skąd: Wrocław

Wiek: 24

Ona jest tajemnicza, poprosiła o link do sklepu z pasami brzusznymi i ona sobie sama coś wybierze. Czy więc znacie jakiś dobry sklep medyczny?
#2017-09-19 09:50:08 

Kosodrzewina

Użytkownik

Posty: 65

Skąd: Bydgoszcz

Wiek: 29

Wobec tego na stronie: https://www.ortomedyczny.pl/pasy-i-gorsety-na-kregoslup-i-brzuch-c-5_4.html może znaleźć każdy pas brzuszny, w różnych rozmiarach i o różnym przeznaczeniu. Wszelkie szczegóły odnośnie produktu wyświetlają się po kliknięciu na niego. Pozdrawiam i dużo zdrowia dla cioci życzę.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015