Jaką macie opinie o Nike Air Max, warto je kupić?

#2019-03-08 06:22:46 

spiro_spero

Użytkownik

Posty: 41

Skąd: Poznań

Wiek: 39

Szukam wygodnych butów sportowych, ale nie do biegania czy sportu, tylko do użytku codziennego. Takich bardziej uniwersalnych, tylko żeby były lekkie i wygodne, żeby można było przejechac się na elektrycznej hulajnodze albo desce i w których normalnie mozna chodzic do szkoly czy na miasto. Najbardziej podobaja mi się Air Maxy, ale może warto zwrocic uwage jeszcze na cos innego?
#2019-03-08 07:39:39 

Kasia

Użytkownik

Posty: 48

Skąd: Wrocław

Wiek: 24

A nie zastanawiałeś się nad Adidasami Tubular?
#2019-03-08 09:15:20 

spiro_spero

Użytkownik

Posty: 41

Skąd: Poznań

Wiek: 39

Szczerze to nie, ale chyba wiem o które chodzi. No też są fajne, ale podobno Nike są wygodniejsze, dlatego szukam kogos, kto juz z nich korzysta.
#2019-03-08 09:39:27 

Rocky

Użytkownik

Posty: 68

Skąd: Kraków

Wiek: 28

Ja chodze w Air Maxach od przeszło pół roku i moge potwierdzić, że są super wygodne. Tutulary też są spoko, ceny podobne, także wybierz to, co ci się lepiej podoba. Ja wybrałem Nike
#2019-03-08 11:29:31 

Balios

Użytkownik

Posty: 24

Skąd: Zawiercie

Wiek: 19

Oryginalne AirMax opinie mają super, bo to super wygodne buty czy do biegania, czy do gry w kosza, no chyba tylko do gry w noge się specjalnie nie nadaja. Jak nie chcesz za nie przepłacać, to tutaj https://ctxsport.com/produkt/buty-nike-air-max-sequent-3/ masz jedną z takich bardziej uniwersalnych wersji tych butów, powiedzmy lifestylowych wersji do uzytku codziennego. Cena chyb atez jest atrakcyjna.
#2019-03-08 12:10:19 

spiro_spero

Użytkownik

Posty: 41

Skąd: Poznań

Wiek: 39

wszystko spoko, tylko dales linka do damskiej wersji:)
#2019-03-08 14:48:25 

Balios

Użytkownik

Posty: 24

Skąd: Zawiercie

Wiek: 19

Faktycznie:) ale to poszukaj sobie w tym sklepie ctxsport.com na pewno znajdziesz meskie odpowiedniki Nike Air Max. Oni maja duzy wybór markowych butów sportowych i butow specjalistycznych, na przyklad butów pilkarskich i czesto organizuja rozne akcje promocyjne, takze niekiedy mozna trafic na super buty w mocno obniżonej cenie
#2019-03-08 16:05:42 

Tremendo

Użytkownik

Posty: 25

Skąd: Bielsko-Biała

Wiek: 24

ja wlasnie szukam nowych korków i wypatrzyłem takie od razu ze skarpetami. Konkretnie to sa Nike Mercurial Superfly i opinie o tych butach sa bardzo pozytywne, tylko wolalbym to usłyszeć od kogos, kto rzeczywiscie używał takich butow. Chodzi mi o to, jak ta skarpeta sprawdza sie w praktyce, czy wygodnie gra się w takich butach.
#2019-03-08 17:59:00 

spiro_spero

Użytkownik

Posty: 41

Skąd: Poznań

Wiek: 39

nie gram w piłkę, więc nie pomoge, a co do Air Maxów to już się zdecydowałem. Jednak one najbardziej mi się podobają. Cena nie jest niska, ale od wszystkich slysze ze sa super wygodne, wiec chyba narusze świnkę skarbonke i w koncu je zamowie. Pozdro!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015